Wersja do druku

Udostępnij

Klub Komediowy w Warszawie (ul. Nowowiejska 1) zaprasza na kolejną odsłonę cyklu spotkań z twórcami, którzy mają niebanalną osobowość i ciekawą propozycję artystyczną. 22 lutego o godz. 21.00 – jako gość Klubu Komediowego – Izabela Chlewińska przedstawi fragmenty swoich tanecznych performansów. Posłużą one jako inspiracje dla improwizatorów, którzy na żywo, bez przygotowanego scenariusza czy wymyślonych postaci, zinterpretują na scenie jej sztukę.

 

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy pięć podwójnych zaproszeń na to wydarzenie. Osoby zainteresowane prosimy o odpowiedź na pytanie, w jakim zespole tanecznym na początku swojej twórczej drogi występowała Izabela Chlewińska? Na odpowiedzi czekamy pod adresem: julia.hoczyk@taniecpolska.pl

 

 Izabela Chlewińska prezentowała swoje autorskie spektakle taneczne (Ophelia Is not Dead, Tralfamadoria, Dehumanized Project Nr 1) m.in. w Niemczech, Meksyku, Stanach Zjednoczonych i Japonii. Jej ostatnia praca solowa – spektakl You Have Your Voice – była prezentowana m.in. na scenie Teatru Studio w ramach programu Scena Tańca Studio w Warszawie. Iza Chlewińska współpracowała z Teatrem Dada von Bzdülöw (m.in. Le Sacre) i Ramoną Nagabczyńską (New (Dis)Order), z którymi prezentowała spektakle m.in. w Pekinie czy Edynburgu.

Jako choreografka i autorka ruchu scenicznego realizuje spektakle dramatyczne w większości teatrów w Polsce. Od 10 lat spełnia się jako pedagog, doskonaląc swoją autorską metodę pracy z ciałem i głosem. Prowadziła warsztaty w Japonii, Niemczech i USA. Współtworzy warszawskie Centrum w Ruchu – nieformalny kolektyw choreografów niezależnych.

Więcej informacji i bilety na stronie: www.komediowy.pl

 

 

Organizatorzy o swoim Klubie Komediowym:
Klub Komediowy działa przy Placu Zbawiciela w Warszawie od 2014 roku. Jesteśmy pierwszym i jedynym klubem komediowym w Polsce. Klub to scena, bar i kawiarnia. Codziennie można przyjść na spektakle, które są różnymi formami komedii na żywo, i przy okazji napić się kawy, wina, zjeść coś. Można zobaczyć u nas teatry improwizowane (Klancyk, Hofesinka, Hulaj, Humbuk, Hurt Luster), stand-uperów (Stand-Up Polska), kabaret literacki (Fabularny przewodnik po), skecz show (Niektóre Długopisy Piszą Wolniej, Wszystko Będzie Dobrze), koncerty, spektakle teatralne i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej.

Prezentujemy formaty i spektakle, które są naszymi oryginalnymi produkcjami: Bitwa na dubbingi, Musical improwizowany, Mała gra o nic (teleturniej) i inne. W niedzielne poranki improwizujemy dla dzieci, w cyklu programowym Nikt Nic Nie Wie (czyli Klub Komediowy Dla Dzieci).

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close