Wersja do druku

Udostępnij

W czwartek 7 lutego o godz. 19.45 i Kino Amok i Gliwicki Teatr Muzyczny zapraszają do Kina Amok w Gliwicach (ul. Dolnych Wałów 3) na transmisję na żywo kolejnego wieczoru z Nederlands Dans Theater z Hagi. Tym razem koncetrować się on będzie wokół choreografii Crystal Pite, która znana jest ze swojego stylu, płynnego, organicznego i bardzo poetyckiego. Lubi jednak także zaskakiwać i ma bardzo twórcze podejście do tańca współczesnego, co powoduje ogromne zainteresowanie jej spektaklami. Fascynują ją historie słynnych miłości i strat, a ciała tancerzy mają stać się zobrazowaniem tych opowieści. W wizji Pite życie jest wielką, epicką powieścią, a widz ma zobaczyć w niej cząstkę siebie. Prezentowany spektakl wypełni cały wieczór, pozwalając widzom poznać bogaty słownik choreografki.

Czas trwania: 2 godz 55 min

Strona kina: http://www.amok.gliwice.pl/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close