Wersja do druku

Udostępnij

W czwartek 30 maja o godz. 20.00 w cyklu pokazów tanecznych w Kinie AMOK w Gliwicach (ul. Dolnych Wałów 3) zostanie pokazana retransmisja Wieczoru choreografów z Nederlands Dans Theater (młodszy zespół, NDT 2) w Hadze. Tancerzom towarzyszyć będzie orkiestra Holland Symfonia. W programie pełen ekspresji spektakl Studio 2 duetu choreografów Sol León i Paul Lightfoot, do muzyki Arvo Pärta. Ponadto Dream Play – wielokrotnie nagradzany spektakl w choreografii Johana Ingera z muzyką I ze Święto wiosny gora Strawińskiego; a także nowe produkcje Aleksandra Ekmana, 28-letniego szwedzkiego tancerza, choreografa, projektanta i filmowca oraz duetu Sharon Eyal – Gai Behar, dwóch utalentowanych tancerek z Batsheva Dance Company (Izrael) Ohada Naharina.

Czas trwania: 2 godz. 20 min.

Bilety na pojedyncze seanse: norm. 40 zł / ulg. 35 zł.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close