Wersja do druku

Udostępnij

Miesięcznik „Teatr” oraz Instytut Muzyki i Tańca (portal TaniecPOLSKA) ogłaszają II edycję konkursu na napisanie recenzji ze spektaklu tanecznego. Do udziału w konkursie zapraszamy osoby, które dotychczas nie publikowały artykułów (z wyłączeniem internetowych blogów). Recenzje powinny dotyczyć przedstawień obejrzanych w roku kalendarzowym 2012. Objętość tekstów nie powinna przekraczać 5 stron znormalizowanego maszynopisu (9000 znaków ze spacjami). Prace prosimy opatrzeć godłem, a w zamkniętych kopertach podać dane autorów: wiek, adres korespondencyjny i mailowy, telefon kontaktowy.

Autorów prosimy o przesyłanie recenzji do 31 grudnia 2012 roku na adres redakcji „Teatru”:

ul. Kozia 3/5 m. 6,00-070 Warszawa.

Najlepsze prace zostaną opublikowane w „Teatrze” oraz na portalu taniecPOLSKA.pl. Laureaci otrzymają także zaproszenie akredytacyjne na wybrany przez nich polski festiwal prezentujący spektakle taneczne – zaproszenie obejmować będzie pokrycie kosztów podroży, noclegu i biletów na spektakle oraz zamówienie relacji z festiwalu dla portalu taniecPOLSKA.pl i łamów „Teatru”.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close