Wersja do druku

Udostępnij

Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki „Artbale” realizuje druga edycje projektu dr Bożeny W. Jakubczak Terpsychora do szkół, współfinansowany przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Stowarzyszenie”Artbale”.

Projekt skierowany jest do nauczycieli – pedagogów specjalnych, wychowawców przedszkoli integracyjnych, osób pracujących w placówkach kształcenia specjalnego, studentów pedagogiki specjalnej oraz metodyków pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Celem projektu jest zdobycie przez uczestników wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu wybranych metod i technik sztuki tańca podczas praktycznych warsztatów, spotkań i prób własnych prezentacji. Zdobyta wiedza i praktyczne umiejętności w zakresie sztuki tańca będą użyteczne w pracy z podopiecznymi, w procesie dydaktycznym prowadzącym do podniesienia poziomu aktywności społecznej wychowanków.

II edycja Terpsychory do szkół odbędzie się w dniach 20 – 23 kwietnia 2012 roku w Ośrodku w Jachrance.

Zgłoszenia

Osoby zaineterswoane uczestnictwem (nieodpłatnym) w projekcie, proszone są o przesyłanie pocztą, mailem lub faxem czytelnie podpisanych dokumentów wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres:

ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki, 05–120 Legionowo, ul. Piłsudskiego 3 lok 13;

skan na e-mail: balet@balet.com.pl, fax: 22–774 99 04. I

lość miejsc i zakwalifikowanych osób jest ograniczona. Podstawą do zakwalifikowania uczestnika będzie dostarczenie podpisanej pełnej dokumentacji wraz z kartą zgłoszeniową, która dotrze do organizatora najpóźniej do dnia 25 marca 2012 roku, a w niej umotywowanie chęci uczestnictwa w projekcie. Na tej podstawie Organizator do dnia 30 marca 2012 r. powiadomi wytypowanych do udziału uczestników.

Przewidywane programem seminaria warsztatowe:

• hip-hop
• latino dance
• taniec arabski (brzucha)
• spotkania i próby (zumba, hula)

W ramach projektu zostaną przez Organizatora pokryte następujące koszty uczestnictwa:
– seminariów warsztatowych, spotkań, prób,
– noclegów i wyżywienia,
– zbiorowego dojazdu od Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie do Ośrodka i z powrotem.

Karta zgłoszeniowa do pobrania

Oświadczenie i regulamin do pobrania ze strony: http://www.artbale.pl/content/view/369/123/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close