Do 15 lipca Narodowy Instytut Muzyki i Tańca czeka na Państwa ankiety, na podstawie których powstanie program III Kongresu Tańca. Do wypełnienia ankiet zachęca Zastępca Dyrektora ds. Tańca, Karol Urbański:

Wersja do druku

Udostępnij

Zapraszam serdecznie wszystkich, którzy tego jeszcze nie zrobili, do wypełnienia ankiety kongresowej. Materiał uzyskany na jej podstawie stanie się głównym źródłem wiedzy na temat problemów i wyzwań stojących przed polskim tańcem, a przede wszystkim przed ludźmi, którzy tworzą środowisko tańca. Odpowiedzi udzielone w ankiecie pozwolą nam zobaczyć różne perspektywy zależne między innymi od tego, którą cześć środowiska reprezentują ankietowani. Polskie środowisko tańca, mimo że liczebnie stosunkowo niewielkie, jest niezwykle zróżnicowane i dlatego taka analiza jest niezwykle potrzebna, aby skonstruować program Kongresu uwzględniający tę różnorodność perspektyw.

W ankiecie prosimy również o podawanie propozycji rozwiązań wskazanych problemów, ponieważ zależy nam, aby kierunki działań, które chcemy wskazać na Kongresie, wykorzystywały pomysły i impulsy płynące z samego środowiska.

Głos środowiska wyrażony w ankiecie będzie podstawą budowy programu Kongresu i najważniejszym punktem odniesienia wszystkich działań w jego ramach. Wnioski z Kongresu będą dla Instytutu wskazaniem kierunków i form działań, które jeszcze lepiej i adekwatniej będą wspierać polski taniec i ludzi w nim działających. W konsultacji ze środowiskiem i na podstawie ustalonego programu, do udziału w Kongresie zostaną zaproszeni eksperci i paneliści.

Ankieta jest niepowtarzalną szansą, aby każdy głos został usłyszany. Wykorzystajmy ją. Mamy na to czas do 15 lipca 2022 roku.

III Kongres Tańca – ankieta dla przedstawicieli środowiska tańca


Trzecia edycja Kongresu Tańca zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2023 roku. Od 2020 roku wydarzenie odbywać się będzie co trzy lata, w różnych ważnych dla tańca miastach Polski. Obrady każdorazowo zrzeszają szerokie grono pedagogów, choreografów, instruktorów, producentów, tancerzy, teoretyków, krytyków, a także managerów tańca.

Wypełnij ankietę: www.kongrestanca.pl/ankieta

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close