Wersja do druku

Udostępnij

Uruchomiony został III nabór wniosków stypendialnych do Programu wsparcia przekwalifikowania zawodowego tancerzy, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.  O stypendia mogą ubiegać się zawodowi tancerze tańca artystycznego z minimum 12-letnim stażem pracy lub z minimum 3-letnim stażem pracy jeśli zakończyli karierę z powodu kontuzji.

 

Wysokość stypendium wynosi maksymalnie 40.000 zł na realizację całego indywidualnego projektu z zakresu przekwalifikowania zawodowego, rozłożonego maksymalnie na okres od 1 lutego 2016 do 30 listopada 2019 (w wypadku projektów z zakresu przekwalifikowania zawodowego realizowanych w trybie wieloletnim dofinansowanie na 2., 3. i 4. rok przyznawane jest w formie promesy) oraz minimalnie na okres 3 miesięcy.

 

III nabór w ramach I edycji Programu trwa do 15 września 2016.

W wypadku wniosków składanych w 3. naborze realizacja indywidualnego planu przekwalifikowania zawodowego może rozpocząć się nie wcześniej niż 1 października 2016.

 

 

Więcej informacji oraz dokumenty do pobrania na stronie na stronie www.imit.org.pl w zakładce PROGRAMY/departament tańca.

 

 

Koordynator programu:

Monika Kaszewska
reorientacja@imit.org.pl

tel. 22 829 20 29

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close