Wersja do druku

Udostępnij

Wszystkich, którzy jeszcze nie wypełnili ankiety przygotowanej przez Instytut Muzyki i Tańca, a chcieliby to zrobić, informujemy, że nadal istnieje taka możliwość w wersji mailowej. 

 

Przypomnijmy, że ankieta stanowi pierwszy krok w przygotowaniach do organizacji II Kongresu Tańca, który odbędzie się pod koniec września 2020 roku w Warszawie. Instytut Muzyki i Tańca po 10 latach od organizacji I Kongresu Tańca pragnie zdiagnozować aktualne problemy środowiska tanecznego i określić, co zmieniło się w polskim tańcu przez ostatnią dekadę. Jej celem jest zbadanie, z jakimi problemami mierzą się twórcy, artyści, odbiorcy, badacze i wszystkie osoby działające na rzecz sztuki tańca. Te właśnie kwestie staną się przedmiotem publicznej debaty podczas Kongresu. 

 

Poniżej zamieszczamy plik do pobrania, który po uzupełnieniu prosimy przesyłać na adres: magdalena.juzwik@imit.org.pl

  

Ankieta do pobrania: tutaj

 

Państwa zaangażowanie i udział w ankiecie są niezwykle ważne i cenne. 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu:

Magdalena Juźwik: magdalena.juzwik@imit.org.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close