Wersja do druku

Udostępnij

Instytut Muzyki i Tańca po 10 latach od organizacji I Kongresu Tańca pragnie zdiagnozować aktualne problemy środowiska tanecznego i określić, co zmieniło się w polskim tańcu przez ostatnią dekadę.

 

Zapraszamy do wypełnienia ankiety przygotowanej przez Instytut Muzyki i Tańca, która jest pierwszym etapem działań zmierzających do organizacji II Kongresu Tańca 2020. Jej celem jest zbadanie, z jakimi problemami mierzą się twórcy, artyści, odbiorcy, badacze i wszystkie osoby działające na rzecz sztuki tańca.

 

Chcemy dowiedzieć się, jakie zagadnienia powinny stać się przedmiotem publicznej debaty w czasie II Kongresu Tańca, który odbędzie się pod koniec września 2020 roku w Warszawie. Państwa zaangażowanie i udział w ankiecie są niezwykle ważne i cenne.

 

Link do ankiety: tutaj

 

Ankieta będzie aktywna do 1 grudnia 2019 roku.

 

W przypadku pytań dotyczących ankiety zachęcamy do kontaktu:

Magdalena Juźwik: magdalena.juzwik@imit.org.pl

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close