Wersja do druku

Udostępnij

Przypominamy, że do piątku 15 kwietnia 2016 trwa nabór wniosków do IV edycji programu Myśl w ruchu Instytutu Muzyki i Tańca.

 

Celem Programu:

 

– edukacja taneczna dzieci i młodzieży, w tym projekty międzypokoleniowe;

– wspieranie współpracy instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych, prowadzących działalność edukacyjną i artystyczną w dziedzinie tańca, ze szkołami i ośrodkami szkolno-wychowawczymi;

– budowanie publiczności spektakli tańca.

 

W ramach Programu wspierane są trwające minimum 3 miesiące projekty edukacyjne w dziedzinie tańca, prowadzone przez instytucje kultury lub organizacje pozarządowe, adresowane do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów lub szkół ponadgimnazjalnych oraz wychowanków ośrodków szkolno-wychowawczych z możliwością tworzenia grup mieszanych z osobami dorosłymi (rodzice, seniorzy, etc.). Każdy z projektów w ramach Programu składa się z warsztatów praktycznych i zajęć teoretycznych, w ramach zajęć uczestnicy oglądają również spektakle tańca. Efekty praktycznej pracy warsztatowej prezentowane są w formie otwartego pokazu z udziałem publiczności. Projekty przygotowywane są we współpracy z lokalnym środowiskiem tanecznym.

 

Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 30 kwietnia 2016.

 

Wniosek należy przesłać w wersji papierowej na adres: Instytut Muzyki i Tańca, ul. Fredry 8, 00-097 Warszawa z dopiskiem na kopercie: wniosek do programu „Myśl w ruchu i w formie zeskanowanego podpisanego wniosku wraz z załącznikami (prosimy o skan całości w jednym pliku PDF) na adres mailowy: taniec@imit.org.pl

 

Regulamin oraz dokumenty aplikacyjne i rozliczeniowe dostępne są na stronie http://www.imit.org.plw zakładce: PROGRAMY/departament tańca.

Serdecznie zapraszamy do składania wniosków.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close