Wersja do druku

Udostępnij

We wtorek 2 grudnia 2014 uruchomiona została III edycja Programu wydawniczego departamentu tańca Instytutu Muzyki i Tańca. Cele programu: 1) wzbogacenie zasobów polskojęzycznej literatury naukowej oraz popularnonaukowej na temat tańca, 2) rozwój naukowego dyskursu o tańcu, 3) popularyzacja wiedzy z historii i teorii tańca, 4) propagowanie nowoczesnej myśli pedagogicznej w dziedzinie tańca.

 

W ramach Programu dofinansowywana jest publikacja wydawnictw naukowych i popularnonaukowych (pierwszych wydań wydawnictw polskojęzycznych lub tłumaczeń na język polskich) z dziedziny historii, teorii, pedagogiki tańca oraz wydawnictw popularyzatorskich, w tym: prac doktorskich i magisterskich, tomów pokonferencyjnych, biografii, monografii, tomów zbiorowych, albumów okolicznościowych, numerów specjalnych periodyków i innych

 

Nabór wniosków potrwa do 15 stycznia 2015.

Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 3 lutego 2015.

 

Przypominamy również, że do 15 grudnia 2014 trwa nabór do następujących programów Instytutu Muzyki i Tańca: Scena dla tańca (V edycja), Myśl w ruchu (III edycja) oraz Zamówienia choreograficzne (III edycja).

 

Regulamin i formularze dostępne są na stronie IMIT w zakładce: PROGRAMY/departament tańca.

Serdecznie zapraszamy do składania wniosków.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close