Wersja do druku

Udostępnij

W piątek 18 marca została uruchomiona IV edycja programu Zamówienia choreograficzne Instytutu Muzyki i Tańca. Celem programu jest animacja współpracy polskich zespołów tanecznych z uznanymi choreografami polskimi i zagranicznymi. W ramach Programu wspierane są projekty współpracy choreograficznej uznanego artysty polskiego lub zagranicznego z polskim zespołem. Projekt musi zakończyć się powstaniem nowego dzieła choreograficznego. W przypadku  zagranicznych choreografów możliwa jest również adaptacja na potrzeby polskiego zespołu uznanego dzieła, które dotychczas nie zostało w Polsce zrealizowane.

 

W ramach Programu wspierane są również projekty realizacji przez choreografa niezatrudnionego w danej placówce spektakli dyplomowych uczniów Ogólnokształcących Szkół Baletowych oraz studentów państwowych szkół wyższych kształcących profesjonalnych tancerzy.

 

Nabór wniosków w IV edycji Programu do 30 kwietnia 2016. Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 20 maja 2016.

 

Regulamin oraz dokumenty aplikacyjne i rozliczeniowe dostępne są na stronie www.imit.org.pl w zakładce: PROGRAMY/departament tańca.

Zapraszamy do składania wniosków.

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close