Wersja do druku

Udostępnij

Instytut Muzyki i Tańca ogłasza nabór do VIII edycji programu Zamówienia choreograficzne. Celem programu jest animacja współpracy polskich zespołów tanecznych z uznanymi choreografami polskimi i zagranicznymi, a także wzbogacanie repertuaru polskich zawodowych zespołów i grup tanecznych o różnorodne pod względem choreograficznym spektakle taneczne. Projekt musi zakończyć się powstaniem nowego dzieła choreograficznego. W ramach programu możliwa jest również adaptacja na potrzeby polskiego zespołu uznanego dzieła, które dotychczas nie zostało w Polsce zrealizowane. 

 

Publikujemy treść ogłoszenia.

 

Ogłoszenie Dyrektora Instytutu Muzyki i Tańca z dnia 16 maja 2019 roku o terminie i trybie naboru wniosków

do programu Zamówienia choreograficzne edycja 2020.

 

Instytut Muzyki i Tańca ogłasza nabór wniosków do programu Zamówienia choreograficzne nr 4(8)/T/2020. Termin nadsyłania wniosków do edycji programu upływa w dniu 28 czerwca 2019 roku.

 

Wnioski należy składać (łącznie) (a) elektronicznie; za pomocą systemu Witkac po zarejestrowaniu na stronie www.witkac.pl należy złożyć wniosek elektronicznie w terminie do 28 czerwca 2019 roku do godz. 15.59 oraz (b) w wersji papierowej; należy dostarczyć jeden egzemplarz wydrukowanego z systemu Witkac złożonego wniosku, wraz z wymaganymi załącznikami, podpisanego przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wnioskodawcy na adres: Instytut Muzyki i Tańca, ul. Aleksandra Fredry 8, 00-097 Warszawa z dopiskiem na kopercie „Zamówienia choreograficzne 2020” w terminie do 28 czerwca 2019 roku. W przypadku wniosków przesyłanych pocztą decyduje data stempla pocztowego. Niedopełnienie powyższych warunków zgłoszenia będzie podstawą do niedopuszczenia wniosku do oceny.

 

Termin wyboru zgłoszeń przez komisję opiniującą upływa w dniu 12 lipca 2019 roku. Po tym terminie lista projektów zatwierdzonych do realizacji zostanie ogłoszona na stronie internetowej Instytutu, a wnioskodawcy tych projektów zostaną poinformowani o pozytywnej decyzji oficjalnym pismem.

 

Budżet programu w edycji 2020 wynosi 150 000 zł.

Formularz aplikacyjny jest dostępny na stronie programu Zamówienia choreograficzne w systemie Witkac www.witkac.pl.

 

Osoby odpowiedzialne za realizację programu:

dr hab. Aleksandra Dziurosz – Zastępca Dyrektora Instytutu Muzyki i Tańca

Karolina Dziełak-Żakowska koordynator projektu, Departament Tańca, Instytut Muzyki i Tańca

Kontakt: tel. 22 829 20 05, mail: karolina.zakowska@imit.org.pl

 

DOKUMENTY DO POBRANIA:

Regulamin [do pobrania]

Załącznik 1  Wzór Umowy o współpracy w zakresie realizacji Spektaklu [do pobrania]

Załącznik 2 Wzór Oświadczenia o współpracy z choreografem/choreografką – wersja polska [do pobrania]

Załącznik 2  Wzór Oświadczenia o współpracy z choreografem/choreografką – wersja angielska [do pobrania]

 

Instrukcja – jak znaleźć program Zamówienia choreograficzne po zarejestrowaniu się na stronie www.witkac.pl

1. Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu się na stronie www.witkac.pl wybierz z menu z lewej strony zakładkę „Organizatorzy konkursu”

2. Odnajdź wśród nich „Instytut Muzyki i Tańca”.

3. Po kliknięciu na „Instytut Muzyki i Tańca” wyświetli się lista aktualnie prowadzonych naborów przez Instytut Muzyki i Tańca.

4. Wybierz „Zamówienia choreograficzne”.

 

Informacje o naborze do programu wraz wszystkimi dokumentami do pobrania dostępne są na stronie www.imit.org.pl.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close