Wersja do druku

Udostępnij

Ruszył nabór wniosków do programu Wspieranie aktywności międzynarodowej na rok 2021

 

Wspieranie aktywności międzynarodowej to program własny Instytutu Muzyki i Tańca, w ramach którego dofinansowywany jest udział tancerzy i studentów tańca, choreografów, pedagogów, krytyków, naukowców oraz menedżerów związanych z tańcem w międzynarodowych warsztatach, seminariach i specjalistycznych szkoleniach oraz wyjazdach na kwerendy naukowe.

 

Uwaga! W ramach programu nie jest możliwe dofinansowanie kosztów studiów za granicą. Udział wnioskodawcy w tym samym przedsięwzięciu (warsztatach, szkoleniach, itd.) nie może być w ramach programu finansowany więcej niż jednokrotnie. Wnioskodawca, który otrzymał dofinansowanie w ramach programu w latach poprzednich, może natomiast ubiegać się w niniejszej edycji o dofinansowanie udziału w innym przedsięwzięciu.

 

Główny cel programu to podnoszenie kwalifikacji zawodowych artystów tańca oraz doskonalenie kadry pedagogicznej i badawczo-naukowej związanej z tańcem.

 

Ogłoszenie Dyrektora Instytutu Muzyki i Tańca z 3 marca 2021 r. o terminie i trybie naboru wniosków do programu Wspieranie aktywności międzynarodowej edycja 2021.

 

Instytut Muzyki i Tańca ogłasza nabór wniosków do programu Wspieranie aktywności międzynarodowej nr 2(9)/T/2021.

Budżet programu w edycji 2021 wynosi 100 000 zł.

Termin składania wniosków upływa 31 marca 2021 r.

 

Wnioski należy składać wyłącznie elektronicznie za pomocą systemu Witkac w terminie do 31 marca 2021 r. do godz. 23:59:59.

 

Termin wyboru zgłoszeń przez komisję opiniującą i termin ogłoszenia wyników naboru na stronie internetowej Instytutu upływa 21 kwietnia 2021 r. Wnioskodawcy tych projektów zostaną poinformowani o pozytywnej decyzji drogą mailową.

 

 

Osoby odpowiedzialne za realizację programu:

dr hab. Aleksandra Dziurosz – zastępca dyrektora Instytutu Muzyki i Tańca

Maciej Seniw – kierownik Działu Programowego, Departament Tańca, Instytut Muzyki i Tańca

Karolina Dziełak-Żakowska – koordynatorka programu, Departament Tańca, Instytut Muzyki i Tańca

KONTAKT: tel. 22 829 20 05, 785 180 000, mail: karolina.zakowska@imit.org.pl

 

DOKUMENTY DO POBRANIA:

REGULAMIN [do pobrania

Załącznik 1 – Wzór Umowy [do pobrania]

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close