Wersja do druku

Udostępnij

Instytut Muzyki i Tańca zaprasza do udziału w ogólnopolskiej akcji tańczMY, po raz drugi organizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca. Chcielibyśmy zjednoczyć środowisko taneczne wokół idei wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia. W tym roku akcja odbędzie się w terminie od 23 kwietnia do 3 maja. W ramach współpracy Instytut oferuje wsparcie promocyjne i medialne zgłoszonych wydarzeń oraz drobne gadżety z logo tańczMY.

 

Zachęcamy wszystkie podmioty: instytucje, organizacje pozarządowe, nieformalne grupy artystyczne czy osoby fizyczne do zgłaszania się, a następnie oznaczania wydarzeń logo akcji tańczMY

 

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 15 marca lub 15 kwietnia. 

 

Więcej szczegółów organizacyjnych znajdą Państwo w Regulaminie dostępnym na stronie internetowej Instytutu Muzyki i Tańca www.imit.org.pl.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close