Wersja do druku

Udostępnij

Instytut Muzyki i Tańca ogłasza konkurs na ofertę instytucji/organizacji goszczącej w 2020 roku rezydentów z Luksemburga w Polsce, w ramach programu wymiany rezydencyjnej PROJECT 2/3 realizowanego wspólnie z Centre de Création Chorégraphique Luxembourgeois TROIS C-L.

 

Program zakłada zrealizowanie rezydencji twórców z Luksemburga w Polsce w ramach programu wymiany rezydencyjnej PROJECT 2/3.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń w ramach otwartego konkursu upływa w dniu 3 października 2019 roku o godz. 23.59.

 

Ofertę podpisaną przez Oferenta wraz z obowiązkowymi załącznikami, o których mowa w pkt. IV ust. 2 Regulaminu Konkursu należy przesyłać (łącznie) (a) pocztą na adres: Instytut Muzyki i Tańca, ul. Aleksandra Fredry 8, 00-097 Warszawa z dopiskiem PROJECT 2/3 (decyduje data nadania) oraz (b) pocztą elektroniczną na adres: karolina.zakowska@imit.org.pl (w tytule wiadomości: PROJECT 2/3).

 

Niedopełnienie powyższych warunków zgłoszenia będzie podstawą do niedopuszczenia Oferty do oceny przez Komisję.

 

Termin rozstrzygnięcia Konkursu upływa w dniu 11 października 2019 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronach internetowych www.imit.org.pl do 11 października 2019 roku. 

 

Regulamin Konkursu do pobrania poniżej

 

Osoby odpowiedzialne za realizację projektu:

dr hab. Aleksandra Dziurosz – Zastępca Dyrektora Instytutu Muzyki i Tańca

Karolina Dziełak-Żakowska – koordynator projektu

Adres mailowy organizatorów konkursu do korespondencji to: karolina.zakowska@imit.org.pl

 

Do pobrania:

Regulamin Konkursu

 

Ogłoszenie o Konkursie oraz Regulamin do pobrania także na stronie www.imit.org.pl

 

 

 

 

Luxembuorg_centre_logo (oryginał)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close