Wersja do druku

Udostępnij

Przypominamy, że w piątek 29 marca upływa termin zgłoszeń na wizytę studyjną/pobyt rezydencyjny do Filadelfii zorganizowany wokół wydarzeń festiwalu Live Arts/Philly Fringe Festival. Projekt zakłada regularną, coroczną współpracę pomiędzy polskim i filadelfijskim środowiskiem tańca. Wizyty studyjne choreografów polskich i amerykańskich (połączone z pobytami rezydencyjnymi i badawczymi) mają na celu wspieranie rozwoju artystycznej wymiany myśli i doświadczeń. Projekt realizowany jest przez Instytut Muzyki i Tańca we współpracy z Art Stations Foundation (Poznań) oraz Dance/USA Philadelphia ma przyjemność zaprosić polskich choreografów.

Natomiast 31 marca upływa termin naboru do udziału w warsztatach master class z Guy Coolsem, zatytułowanych Taniec i dramaturgia. Możliwość twórczego rozwoju dla choreografów i ich artystycznych współpracowników, które IMIT we współpracy z Reso – Siecią Tańca w Szwajcarii oraz Szwajcarską Fundacją dla Kultury Pro Helvetia . Warsztaty odbywać się będą w Warszawie w dniach 1-5 lipca 2013. Uczestniczyć w nich mogą choreografowie, którzy posiadają już doświadczenie w tworzeniu własnych prac oraz ich artystyczni współpracownicy z różnych dziedzin sztuki, którzy chcieliby wziąć udział w ruchowych poszukiwaniach – artyści z Polski, Szwajcarii i Europy Środkowo-Wschodniej (członkowie EEPAP).

Zgłoszenia do obu projektów na adres: taniec@imit.org.pl

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:


II edycja: PHL/Poland Dance Artists Exchange – Live Arts/ Philly Fringe Festival w Filadelfii

Master class „Taniec i dramaturgia” z Guy CoolsemW ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close