Wersja do druku

Udostępnij

Informujemy o przedłużeniu do 28 lutego 2017 roku naboru do VI edycji programu Wspieranie aktywności międzynarodowej. Program ma na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych artystów tańca oraz doskonalenie kadry pedagogicznej i badawczo-naukowej związanej z tańcem. Cele te realizowane są poprzez wspieranie udziału polskich tancerzy, pedagogów, menedżerów, badaczy i krytyków tańca w międzynarodowych warsztatach, seminariach i szkoleniach odbywających się za granicą oraz wyjazdów na kwerendy naukowe.

 

W ramach Programu dofinansowywany jest udział tancerzy i studentów tańca, choreografów, pedagogów, krytyków, naukowców oraz menedżerów związanych z tańcem w międzynarodowych warsztatach, seminariach i specjalistycznych szkoleniach oraz wyjazdy na kwerendy naukowe.

 

Uwaga! w ramach Programu nie jest możliwe dofinansowanie kosztów studiów za granicą.

 

Budżet: Planowany budżet Programu w roku 2017 wynosi 40 000 zł.

 

Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 27 marca 2017.

Kontakt: Anna Čemeljić – taniec@imit.org.pl

 

Szczegółowe informacje o programie, a także wszystkie wymagane dokumenty aplikacyjne i rozliczeniowe są do pobrania w zakładce programy/departament tańca.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close