Wersja do druku

Udostępnij

Celem programu Wspieranie aktywności międzynarodowej jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych artystów tańca oraz doskonalenie kadry pedagogicznej i badawczo-naukowej związanej z tańcem. W ramach programu dofinansowywany jest udział tancerzy (i studentów tańca), choreografów, pedagogów, krytyków, naukowców oraz menedżerów związanych z tańcem w międzynarodowych warsztatach, seminariach i specjalistycznych szkoleniach, studiach za granicą oraz wyjazdy na kwerendy naukowe.

 

W ramach Programu udział Wnioskodawcy w tym samym przedsięwzięciu (warsztatach, szkoleniach, itd.) nie może być finansowany więcej niż jednokrotnie. Wnioskodawca, który otrzymał dofinansowanie w ramach Programu Wspieranie aktywności międzynarodowej w latach poprzednich może natomiast ubiegać się w ramach Programu o dofinansowanie udziału w innym przedsięwzięciu.

 

Budżet: Planowany budżet Programu w roku 2015 wynosi 50 000 zł.

 

Nabór wniosków w V edycji Programu trwa do 2 marca 2015.

 

Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 31 marca 2015.

 

Regulamin i formularze dostępne są na stronie na stronie IMIT w zakładce: PROGRAMY/departament tańca.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close