Wersja do druku

Udostępnij

W odpowiedzi na ogłoszenie o naborze do drugiej edycji programu wymiany rezydencyjnej PROJECT 2/3, organizowanego w partnerstwie z Centre de Création Chorégraphique Luxembourgeois TROIS C-L wpłynęło 17 aplikacji. Komisja złożona z ekspertów zewnętrznych i przedstawicielki Instytutu Muzyki i Tańca zarekomendowała 5 wniosków, biorąc pod uwagę kryteria oceny formalnej (termin złożenia wniosku, poprawność aplikacji i jej zgodność z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze) oraz kryteria oceny merytorycznej: spójność i wartość artystyczną projektu, dotychczasowy dorobek choreografa i tancerzy, otwarcie na współpracę z artystami z Luksemburga. Jedna aplikacja została odrzucona z powodów formalnych, ze względu na przekroczenie terminu zgłoszeń.

 

Przedstawiciele Centre de Création Chorégraphique Luxembourgeois TROIS C-L z 5 zarekomendowanych aplikacji wybrali do realizacji projekt rezydencyjny Artura Bieńkowskiego.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom za zgłoszenia do edycji programu w 2019 roku. Kolejny nabór na rezydencję w 2020 roku zostanie ogłoszony jesienią roku 2019.

 

Luxembuorg_centre_logo (oryginał)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close