Wersja do druku

Udostępnij

W odpowiedzi na ogłoszenie o naborze do trzeciej edycji programu wymiany rezydencyjnej PROJECT 2/3, organizowanego w partnerstwie z Centre de Création Chorégraphique Luxembourgeois TROIS C-L, wpłynęło 16 aplikacji.

 

Komisja wewnętrzna Instytutu Muzyki i Tańca zarekomendowała 5 wniosków, biorąc pod uwagę kryteria oceny formalnej (termin złożenia wniosku, poprawność aplikacji i jej zgodność z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze) oraz kryteria oceny merytorycznej: spójność i wartość koncepcji artystycznej projektu, dotychczasowy dorobek oraz doświadczenie choreografa i tancerzy. Jedna aplikacja została odrzucona z powodów formalnych, ze względu na brak wymaganych części składowych aplikacji określonych w ogłoszeniu o naborze.

 

Przedstawiciele Centre de Création Chorégraphique Luxembourgeois TROIS C-L z 5 zarekomendowanych aplikacji wybrali do realizacji projekt rezydencyjny Urszuli Bernat-Jałochy.

 

Gratulujemy!

 

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom za zgłoszenia do trzeciej edycji programu, realizowanej w 2020 roku. Kolejny nabór na rezydencję w roku 2021 zostanie ogłoszony jesienią 2020 roku.

  

Pełna informacja o wynikach naboru także na: www.imit.org.pl

 

Luxembuorg_centre_logo (oryginał)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close