Wersja do druku

Udostępnij

W odpowiedzi na ogłoszenie o naborze na laboratoria Taniec i Niepełnosprawność: przekraczanie granic edycja 2020, organizowanym w partnerstwie przez Instytut Muzyki i Tańca i British Council, wpłynęło 41 zgłoszeń. 

 

Komisja w składzie:

– Paulina Wycichowska – choreografka, pedagog tańca i tancerka,

– Katarzyna Żeglicka – performerka i aktywistka, artystka niezależna,

– Karolina Dziełak-Żakowska – przedstawicielka Instytutu Muzyki i Tańca, koordynatorka projektu Taniec i niepełnosprawność: przekraczanie granic

 

zarekomendowała dziesięcioosobową listę uczestników, biorąc pod uwagę odpowiedzi na pytania przedstawione w formularzu zgłoszeniowym, dotyczące kryteriów takich jak: doświadczenie w dziedzinach związanych z ruchem, motywacja do udziału w warsztacie, możliwość wykorzystania wiedzy i umiejętności nabytych w trakcie warsztatów. Członkinie komisji zwracały uwagę też na potencjał artystyczny kandydatek i kandydatów w zakresie rozwoju i inkluzywności. Wyraziły żal, że liczba osób na liście uczestników jest tak ograniczona. 

 

Zastępca Dyrektora Instytutu Aleksandra Dziurosz na podstawie rekomendacji Komisji podjęła ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu do udziału w laboratoriach następujących osób:

 

1. Maria Bergier

2. Ewa Cejner

3. Tatiana Cholewa

4. Agnieszka Dubilewicz

5. Anna Jurek

6. Anna Pyka

7. Wiktoria Sobota

8. Aleksandra Staśkiewicz

9. Agata Tomorowicz

10. Łukasz Wójcicki

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapraszamy już teraz do kolejnych działań realizowanych w ramach projektu Taniec i niepełnosprawność: przekraczanie granic.

 

Wyniki naboru opublikowane są także na stronie: https://imit.org.pl/programy/departament-tanca/4454

 

Organizatorzy:

Instytut Muzyki i Tańca, British Council

 

Warsztaty są częścią międzynarodowej współpracy w ramach projektu Europe Beyond Access realizowanego przy wsparciu programu Creative Europe, finansowanego przez Unię Europejską.

 

Partnerzy:

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego

 

Patron medialny:

TVP Kultura

 

Projekt odbywa się w ramach programu Teatr Taniec Niepełnosprawność realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca, British Council i Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego.

 

Osoba do kontaktu:

Karolina Dziełak-Żakowska (karolina.zakowska@imit.org.pl)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close