Wersja do druku

Udostępnij

Instytut Muzyki i Tańca ogłasza wyniki naboru wniosków do czwartej edycji programu wymiany rezydencyjnej PROJECT 2/3, organizowanego w partnerstwie z Centre de Création Chorégraphique Luxembourgeois TROIS C-L.

 

W odpowiedzi na publiczne ogłoszenie o naborze wpłynęło osiem aplikacji.

 

Komisja wewnętrzna Instytutu Muzyki i Tańca dokonała wnikliwej oceny złożonych aplikacji i zarekomendowała jeden wniosek, biorąc pod uwagę kryteria oceny formalnej, tj.: termin złożenia wniosku, poprawność aplikacji i jej zgodność z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze oraz kryteria oceny merytorycznej tj.: spójność i wartość koncepcji artystycznej projektu, dotychczasowy dorobek oraz doświadczenie choreografa i tancerzy.

 

Niestety, z przyczyn formalnych pozostałe siedem aplikacji odrzucono. Ponieważ konkurs jest finansowany ze środków publicznych, Instytut Muzyki i Tańca jest zobowiązany w sposób szczególny przestrzegać ustanowionych i publicznie ogłoszonych zasad konkursu. Z uwagi na to oraz w celu zachowania zasad równego traktowania i uczciwej konkurencji wszystkich aplikujących, nie ma możliwości przeprowadzenia naboru uzupełniającego ani wezwania do uzupełnienia braków formalnych złożonych wniosków. Wszyscy aplikujący mieli taki sam czas i możliwości przygotowania i złożenia wniosku, dlatego też komisja podjęła decyzję o przyjęciu wyłącznie jednej aplikacji, która spełniła wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu.    

 

Jednocześnie Instytut Muzyki i Tańca informuje, że przedstawiciele Partnera programu – Centre de Création Chorégraphique Luxembourgeois TROIS C-L – również pozytywnie ocenili rekomendację Instytutu i przyjęli do realizacji projekt rezydencyjny pani Katarzyny Baran.

 

Gratulujemy!

 

W imieniu Instytutu Muzyki i Tańca dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom za zgłoszenia do tegorocznej edycji programu.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close