Wersja do druku

Udostępnij

W odpowiedzi na ogłoszenie o naborze do trzeciej edycji programu wymiany rezydencyjnej PROJECT 2/3, organizowanego w partnerstwie z Centre de Création Chorégraphique Luxembourgeois TROIS C-L wpłynęło 16 aplikacji.

 

Komisja wewnętrzna Instytutu Muzyki i Tańca zarekomendowała 5 wniosków, biorąc pod uwagę kryteria oceny formalnej: termin złożenia wniosku, poprawność aplikacji i jej zgodność z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze, oraz kryteria oceny merytorycznej: spójność i wartość koncepcji artystycznej projektu, dotychczasowe dorobek i doświadczenie choreografa i tancerzy. Jedna aplikacja została odrzucona z powodów formalnych ze względu brak wymaganych części składowych aplikacji określonych w ogłoszeniu o naborze.

 

Lista wybranych aplikacji (w kolejności alfabetycznej wg nazwiska osoby aplikującej):

 

Urszula Bernat-Jałocha

Piotr Jeznach

Daniela Komędera-Miśkiewicz

Piotr Mateusz Wach

Dominik Więcek

 

Rekomendowane wnioski zostaną przesłane do Centre de Création Chorégraphique Luxembourgeois TROIS C-L, które wyłoni jeden projekt rezydencyjny.

 

Instytut Muzyki i Tańca informuje, że z przyczyn od niego niezależnych przesunięciu ulega termin ogłoszenia finalnych wyników naboru na 23 grudnia 2019 roku.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close