Wersja do druku

Udostępnij

Zgodnie z regulaminem Programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy – stypendia, 22 maja 2019 roku w siedzibie Instytutu Muzyki i Tańca odbyło się posiedzenie komisji opiniującej wnioski złożone do Programu.

 

Skład komisji opiniującej:

 

Grzegorz Chełmecki – ekspert niezależny

Anna Majer – ekspert niezależny

Joanna Sibilska – ekspert niezależny

 

Zgodnie z regulaminem Programu, komisja opiniująca wnioski wyłoniła projekty przeznaczone do realizacji, biorąc pod uwagę kryteria oceny formalnej (termin złożenia wniosku, poprawność aplikacji i jej zgodność z regulaminem Programu) oraz kryteria oceny merytorycznej. Zostało złożonych sześć wniosków. Wszystkie wnioski uzyskały pozytywną opinię komisji. Wnioski spełniły wszystkie wymagania regulaminowe, komisja zwróciła uwagę na wysoki poziom ich przygotowania. Kandydaci dobrze zaplanowali ścieżki przekwalifikowania, dopasowując je do już zdobytych kwalifikacji i osobistych zainteresowań. Ich przemyślane propozycje i wcześniej podjęte kroki w celu podwyższania swoich kwalifikacji świadczą o dojrzałości ich wyborów.

 

Przyznane zostały stypendia na przekwalifikowanie w następujących dziedzinach:

 

choreoterapeuta /psychoterapeuta tańcem i ruchem

projektant i opiekun zieleni

krawcowa, projektująca i szyjąca kostiumy sceniczne, głównie baletowe

(informatyk o profilu) full stack deweloper

pilot samolotowy zawodowy/liniowy

(informatyk o profilu) full stack deweloper

 

Regulamin oraz protokół z posiedzenia komisji dostępny jest na stronie imit.org.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close