Wersja do druku

Udostępnij

9 września w Auli Artis w Poznaniu odbędzie się pierwszy wykład inaugurujący cykl wydarzeń edukacyjnych organizowanych przez WSNHiD (Wyższą Szkołe Nauk Humanistycznych i dziennikarstwa) we współpracy z Polskim Teatrem Tańca. Projekt ma na celu zapoznanie widzów z tajnikami sztuki tańca i poszerzenie ich wiadomości z zakresu wiedzy o teatrze. Po piątkowym wykładzie prof. Ewy Wycichowskiej pt. Inspiracje w dziele choreograficznym, Polski Teatr Tańca pokaże dwa spektakle: Już się zmierzcha oraz Wo-man w pomidorach.

Kolejny wykład zaplanowany jest na sobotę 10 października. Gościem spotkania będzie Bosmat Nossan, asystentka i tancerka Batsheva Dance Company. Tematem jej wystąpienia będzie GaGa −język ciała Ohada Naharina. Po wykładzie PTT zaprezentuje spektakl Minus 2, w choreografii wspomnianego artysty.

Szczególowe informacje: http://www.pttt-poznan.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close