Wersja do druku

Udostępnij

Kielecki Teatr Tańca zaprasza na pierwszą edycję Dwuletniego Instruktorskiego Kursu Kwalifikacyjnego o specjalności taniec jazzowy.


Na kurs może zapisać się osoba chcąca uzyskać uprawnienia do wykonywania zawodu instruktora tańca, posiadająca wykształcenie średnie, posiadająca kilkuletnie, udokumentowane doświadczenie taneczne (tancerz zespołu amatorskiego, solista, tancerz zespołu zawodowego, instruktor tańca nieposiadający uprawnień). Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Proces rekrutacyjny obejmuje lekcję tańca klasycznego i jazzowego oraz rozmowę kwalifikacyjną.

Kurs prowadzony jest w systemie zaocznym. Zajęcia będą odbywać się w grupach od 25 do 35 osób. Nauka trwa cztery semestry. Kurs obejmie 25 zjazdów. Podczas każdego zjazdu odbędzie się 24 lekcje (45 min). Planowane jest, aby zjazdy odbywały się raz w miesiącu w sobotę i niedzielę. Cały kurs obejmuje 600 godzin (25% zajęć teoretycznych i 75% praktycznych).Po pierwszym i drugim roku odbywa się stacjonarna sesja zimowa /4-5 dni/.

Kurs kończy się egzaminem. Absolwenci otrzymują zaświadczenie ukończenia IKK wydawane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowe Centrum Kultury. Ukończenie kursu daje uprawnienia do zajmowania stanowiska instruktora tańca w instytucjach kultury i jest równoznaczne z uzyskaniem wykształcenia równorzędnego ze średnim specjalistycznym . / Dz. U. Nr 256 z dnia 30 grudnia 2004/.Egzamin obejmuje: pracę dyplomową, udział w prezentacji tańca klasycznego i jazzowego, przedstawienie swojego autorskiego programu choreograficznego. Egzamin odbędzie się na profesjonalnej scenie teatralnej.

http://www.ktt.pl/pol/kurs_kwalifikacyjny.html

Dodatkowych informacji udziela:

Bartosz Penkala

tel. 41 361 27 46, 603866 613

e-mail: kurskwalifikacyjny@ktt.pl


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close