Wersja do druku

Udostępnij

Instytut Muzyki i Tańca stworzył możlwiość przedłużenia terminu składania sprawozdań końcowych oraz realizacji projektów w programach Scena dla tańca 2020 oraz Wspieranie aktywności międzynarodowej 2020. Aby skorzystać z tej możliwości, należy złożyć wniosek.

Szczegółowe informacje o procedurze oraz pliki do pobrania na stronie Instytutu Muzyki i Tańca:

– dla programu Scena dla tańca:

https://imit.org.pl/programy/departament-tanca/4503

– dla programu Wspieranie aktywności międzynarodowej:

https://imit.org.pl/programy/departament-tanca/4504

Zachęcamy do zapoznania się z wprowadzonymi zmianami.

***

Scena dla tańca to program, w ramach którego dofinansowywane są projekty pozwalające na regularną obecność spektakli tanecznych na scenach teatralnych i w innych instytucjach prezentujących projekty z dziedziny sztuk performatywnych (np. centra sztuki, galerie) w całej Polsce.

Wspieranie aktywności międzynarodowej to program, w ramach którego dofinansowywany jest udział tancerzy i studentów tańca, choreografów, pedagogów, krytyków, naukowców oraz menedżerów związanych z tańcem w międzynarodowych warsztatach, seminariach i specjalistycznych szkoleniach oraz wyjazdach na kwerendy naukowe.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close