Wersja do druku

Udostępnij

Instytut Muzyki i Tańca uruchamia kolejną część pakietu wspieraMY – doradztwo zawodowe. Rozpocznie się ona od webinaru Zbuduj swoją drugą karierę dla artystów tancerzy, który poprowadzi Dobrosława Choryńska-Chudy. Webinar odbędzie się w sobotę 2 maja o godz. 18.00 na platformie Zoom. Link do spotkania opublikujemy na stronie wydarzenia na Facebooku.

 

Podczas webinaru dowiedzą się Państwo:

 

• w jaki sposób może pomóc doradca zawodowy,

• czy umówić się z doradcą, jeżeli jeszcze nie mają Państwo gotowego pomysłu,

• co jest ważne w planowaniu kariery zawodowej poza sceną,

• kto może uzyskać stypendium Instytutu Muzyki i Tańca w ramach Programu wsparcia reorientacji zawodowej tancerzy (aż do 40 tys. zł) na zdobycie nowego zawodu,

• jakie zawody wybierali i zdobyli tancerze i tancerki, którzy skorzystali z dofinansowania nauki.

 

Jeśli chcą Państwo poszukać dodatkowej pracy zawodowej, doradca zawodowy podpowie, jak stworzyć CV i gdzie znaleźć interesujące oferty.

 

Doradca zawodowy będzie do Państwa dyspozycji w trakcje webinaru, a także po jego zakończeniu.

 

O prowadzącej: 

 

Dobrosława Choryńska-Chudy – doradca zawodowy i trener z zakresu aktywizacji zawodowej i rynku pracy, wspiera przy planowaniu kariery i rozwoju zawodowego, reorientacji zawodowej oraz przy wyborze ścieżki edukacyjnej. Doradza i analizuje predyspozycje i potencjał zawodowy w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Licencjonowany trener programu „Spadochron” dla osób planujących karierę, zmieniających zawód i szukających pracy. Ma ponad 15-letnie doświadczenie doradcy personalnego w HR  oraz doradcy zawodowego. Prywatnie pasjonatka tańca towarzyskiego i tanga argentyńskiego.

 

Kontakt:

 

dobroslawa.chorynska-chudy@ideedlatanca.pl 

Nr tel. 607 304 894

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close