Wersja do druku

12 sierpnia o godz. 18.00 Instytut Muzyki i Tańca zaprasza na webinar Aktywnie na rynku pracy, który odbędzie się online, na platformie ZOOM. Poprowadzi go doradczyni zawodowa Dobrosława Choryńska-Chudy, która regularnie współpracuje z zespołem Programu przekwalikowania zawodowego tancerzy IMiT. Podczas webinaru można się będzie dowiedzieć, gdzie szukać ofert pracy, w jaki sposób odczytywać informacje w nich zawarte, a co zostało ukryte między wierszami. Doradczyni wraz z uczestnikami przeanalizuje oferty pod kątem ich zawartości i wartości dla ewentualnego kandydata i kandydatki oraz podpowie, kiedy wysyłać odpowiedź na ogłoszenia oraz jakie elementy powinny wzbudzić czujność. Udział bezpłatny.

Opis wydarzenia:

Jeżeli w obecnej sytuacji nie wiesz, jak i gdzie szukać ofert pracy ani czy spełniasz oczekiwania, to jest webinar dla Ciebie. Jeśli masz już dość wysyłania CV bez odpowiedzi i chcesz się przygotować do aktywnego szukania pracy, tym bardziej warto dołączyć. W ramach cyklu „Zbuduj swoją drugą karierę” webinar poprowadzi poprowadzi Dobrosława Choryńska-Chudy – doradca zawodowy i rekruter, od 2015 roku wspierająca tancerzy w budowaniu drugiej kariery.

Podczas webinaru będzie można uzyskać odpowiedzi na następujące pytania:

  • Jak i po co pracodawcy przygotowują ogłoszenia, gdzie ich szukać i jakie elementy wskazują na ogłoszenia godne uwagi?
  • Czym są oczekiwania, zakres obowiązków i wymagania?
  • Czy na ogłoszenia należy odpowiadać od razu, czy może na ostatnią chwilę?
  • Jakie są rodzaje ogłoszeń i czy zawsze należy omijać ogłoszenia typu „Dla naszego klienta z branży poszukujemy….”?
  • Gdzie w ogłoszeniach rekrutacyjnych kryją się pułapki?
  • „Praca w młodym zespole”, czyli co kryje się za najczęściej spotykanymi zwrotami w ogłoszeniach i jak je interpretować?

Po spotkaniu będzie można zadać pytania lub skontaktować się bezpośrednio z doradcą.

Webinar odbędzie się na platformie ZOOM: https://zoom.us/j/95388880355?pwd=Z1FkOHkzaTdONU5Va2o5SlhmbUJ4UT09

Meeting ID: 953 8888 0355

Passcode: 734932

Dobrosława Choryńska-Chudy
Doradca zawodowy i trener z zakresu aktywizacji zawodowej i rynku pracy, wspiera przy planowaniu kariery i rozwoju zawodowego, reorientacji zawodowej oraz przy wyborze ścieżki edukacyjnej. Doradza i analizuje predyspozycje i potencjał zawodowy w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Licencjonowany trener programu „Spadochron” dla osób planujących karierę, zmieniających zawód i szukających pracy. Ma ponad 15-letnie doświadczenie doradcy personalnego w HR oraz doradcy zawodowego. Prywatnie pasjonatka tańca towarzyskiego i tanga argentyńskiego.

Kontakt:
dobroslawa.chorynska-chudy@ideedlatanca.pl
tel. 607 304 894

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.