Wersja do druku

Udostępnij

W imieniu Instytutu Muzyki i Tańca serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu webinarów Zaplanuj swoją drugą karierę, odbywającego się w ramach Programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy. Cykl rozpocznie się 3 lipca o godz. 18.00 webinarem Jak dobrze przygotować wniosek stypendialny, który poprowadzi Ewa Warchoł.

 

Podczas spotkania dowiesz się:

 

kiedy warto zacząć przygotowywać wniosek stypendialny w Programie przekwalifikowania zawodowego tancerzy – stypendia,

z jakich części składa się wniosek oraz co i w jaki sposób należy we wniosku opisać,

 

ile zwykle zajmuje przygotowanie wniosku oraz z jakiej pomocy w przygotowaniu wniosku można skorzystać.

 

 

Termin składania wniosków stypendialnych w  5. edycji programu upływa 15 września 2020 roku. W ramach Programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy możesz także skorzystać z możliwości rozmowy z doradcą zawodowym – zarówno w trakcie webinaru, jak i po nim.

 

Jeśli planujesz aplikowanie o stypendium, warto skorzystać ze wsparcia!

 

Kiedy: piątek, 3 lipca, 18.00

Jak: na platformie Zoom pod linkiem: https://us02web.zoom.us/j/81096885069

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1303933133135749/

 

 

W czasie spotkania można zachować anonimowość i podać tylko imię lub pseudonim. Ujawnienie wizerunku podczas uczestnictwa w webinarze jest dobrowolne.

 

 

 

Ewa Warchoł – doradca zawodowy, coach, psychotraumatolog, trener. Certyfikowany konsultant narzędzi diagnostycznych (MBTI, Insight/DISC, Kompas Kariery), licencjonowany trener międzynarodowego programu „Spadochron”, przygotowującego do podjęcia lub zmiany pracy. Od pięciu lat towarzyszy tancerzom tańca zawodowego w procesie przekwalifikowania. Posiada praktyczną i teoretyczną znajomość mechanizmów rynku pracy, w tym na podstawie blisko 25-letniego doświadczenia pracy w różnych branżach jako ekspert ds. rozwoju pracowników i rekruter. Realizuje kompleksowe programy outplacementowe we współpracy z międzynarodowymi liderami w tej branży. Od 2008 roku specjalizuje się w pracy z osobami w zmianie, w tym dokonującymi wyborów edukacyjno-zawodowych. Od pięciu lat prowadzi zajęcia z doradztwa zawodowego na uczelniach wyższych w Gdańsku i Warszawie. Prywatnie fascynuje się muzyką i tańcem dawnym. Przez 17 lat tańczyła w amatorskich zespołach tańca dawnego – Pawanilia w Polsce i Pastime w UK. Uczestniczyła w kursach tańca prowadzonych między innymi przez Barbarę Sparti, Lievena Baerta, Brunę Gondoni, Dorothée Wortelboer, Jane Gingell.

 

 

Kontakt: ewa.warchol@ideedlatanca.pl

 

 

Webinar jest przygotowany przez zespół ekspertów związanych z Instytutem Muzyki i Tańca, realizujących działania w ramach Programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy. Program jest prowadzony w całej Polsce od 2015 roku. Eksperci pomagają tancerzom w podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu drugiej kariery zawodowej. Więcej informacji: ideedlatanca.pl.

 

Informacje o kolejnych webinarach opublikujemy wkrótce.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close