Wersja do druku

Udostępnij

Mr. Gaga to pełnometrażowy film dokumentalny o Ohadzie Naharinie oraz Batsheva Dance Company, którego reżyserem jest Tomer Heymann, zaś producentem Barak Heymann.Tomer Heymann jest jedynym filmowcem, którego Naharin wpuścił z kamerą do studia i pozwolił dokumentować swój proces twórczy. W rezultacie Heymann towarzyszył Naharinowi i jego zespołowi przez ostatnie siedem lat, odwiedzając siedem krajów i nagrywając ponad 650 godzin materiału filmowego.

Obecnie firma producencka braci Heymann – Heymann Brother’s Films– stara się zebrać środki potrzebne na ukończenie montażu filmu tak, by w 2014 roku – kiedy przypada 50-lecie istnienia Batsheva Dance Company mogła się odbyć jego premiera. Fundusze pozyskiwane są przy pomocy publicznej zbiórki. Pieniądze można przekazywać za pośrednictwem strony internetowej – znajduje się tam też wideo promujące film: (http://www.kickstarter.com/projects/heymannbrothers/mr-gaga-a-documentary-film-about-ohad-naharin).

Potrzebna kwota to 74,3 tysiące dolarów – dotychczas udało się zebrać trochę ponad połowę tej sumy. Zbiórka zakończy się 4 stycznia o godzinie 18.44 polskiego czasu. W zależności od przekazanej sumy, osoby, które wspomogą filmowców otrzymają pamiątki związane z Batsheva Dance Company, DVD z filmem Mr. Gaga, nagrania innych filmów Heymann Brothers lub inne upominki.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close