Wersja do druku

Udostępnij

11 lutego o godz. 19.00 tancerze Polskiego Teatru Tańca stworzą performans, improwizując do muzyki na żywo. To widzowie zadecydują o przebiegu improwizacji. Wydarzenie emitowane będzie na profilu Polskiego Teatru Tańca na Facebooku, gdzie w komentarzu można wpisać temat, hasło czy zadanie, które tancerze następnie wykorzystają w performansie.

 

Modularny live act zagra Dawid Dąbrowski – kompozytor teatralny i producent muzyczny, zajmujący się szeroką pojmowaną elektroniką. Tworzy projekty solowe, bazujące na eksperymentach z syntezą modularną, współpracuje z instrumentalistami (Dąbrowski/Mańko, Drogi Krajowe), komponuje taneczno-noizową elektronikę (Resmover). Jest autorem instalacji audiowizualnych i performansów oraz współorganizatorem festiwali Hiatus i Gadafest.

 

 

Wydarzenie jest bezpłatne i odbywa się w ramach projektu CLASH! When classic and contemporary dance collide and new forms emerge, który jest współfinansowany z unijnego Programu Kreatywna Europa (Grant Agreement No 2018-2032/001-001).

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close