Polskie Forum Choreologiczne i Kielecki Teatr Tańca zapraszają na doroczną XIV Ogólnopolską Konferencję Polskiego Forum Choreologicznego. Konferencja odbędzie się w siedzibie KTT w dniach 10–11 września 2022.

Wersja do druku

Udostępnij

Program do pobrania

***

Polskie Forum Choreologiczne zostało powołane do życia przez wybitnego antropologa tańca, prof. dr. hab. Roderyka Langego (1930–2017) w styczniu 2009 roku. Stowarzyszenie skupia osoby zajmujące się badaniami nad szeroko rozumianym tańcem – z różnych środowisk akademickich i artystycznych. Do głównych celów Polskiego Forum Choreologicznego należą upowszechnianie wiedzy o tańcu w naszym kraju, wymiana doświadczeń badawczych i rozwijanie polskiej choreologii – głównie poprzez organizację konferencji naukowych i publikację artykułów w roczniku „Studia Choreologica”.

Więcej informacji na stronie: http://www.pfch.choreologia.org.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close