W poniedziałek 22 kwietnia rozpocznie się akcja tańczMY 2024, którą Narodowy Instytut Muzyki i Tańca organizuje już po raz szósty. Jest to inicjatywa łącząca pasjonatów tańca – zarówno zawodowców, jak i amatorów – we wspólnym celebrowaniu Międzynarodowego Dnia Tańca, który obchodzony jest co roku 29 kwietnia.

Wersja do druku

Udostępnij

Do udziału w tegorocznej 6. edycji akcji tańczMY 2024 zgłosiły się nie tylko instytucje artystyczne, organizacje pozarządowe, nieformalne grupy artystyczne, zespoły taneczne, szkoły, ale również osoby fizyczne. Akcja będzie trwała do 30 kwietnia i obejmie blisko 90 różnych wydarzeń takich jak: warsztaty, spektakle, akcje w plenerze, koncerty, przeglądy tańca, wykłady, wystawy, konkursy tańca, pokazy taneczne, flash-moby, potańcówki, festiwale, eventy o charakterze społecznym oraz jamy.

Kalendarium i mapa wydarzeń akcji tańczMY znajduje się na stronie: https://nimit.pl/aktualnosci/poznaj-kalendarium-wydarzen-akcji-tanczmy-2024/.

Wszyscy pasjonaci tańca znajdą coś dla siebie!

Świętujmy razem Międzynarodowy Dzień Tańca pod hasłem: Taniec jest dla wszystkich!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close