Wersja do druku

Udostępnij

Już po raz drugi Szkoła Tańca Kieleckiego Teatru Tańca organizuje świąteczny konkurs Moja Taneczna Bombka. Celem konkursu jest propagowanie tradycji związanej ze świętami bożonarodzeniowymi. Uczestnicy mają za zadanie ubrać świąteczną choinkę szkoły własnoręcznie ozdobionymi bombkami. W poprzedniej edycji dostarczono naprawdę wiele pomysłowych prac a uczestnicy bomb(k)owo bawili się przy tworzeniu ozdób.

Zadaniem jest ozdobienie okrągłej bombki w najbardziej oryginalny sposób. Praca powinna dotyczyć tematyki tanecznej, ale może być wykonana w dowolnie wybranej przez siebie technice m. in. farby, kredki, wyklejanki z kolorowego papieru. Do ozdoby powinno być dołączone oświadczenie dostępne w regulaminie.

Każda konkursowa bombka zawiśnie na świątecznej choince w Szkole Tańca KTT oraz zostanie zamieszczona w materiałach internetowych. Organizator przygotował dla zwycięzców cenne nagrody taneczne, m.in. karnety na zajęcia w Szkole Tańca KTT, zaproszenia na spektakle Kieleckiego Teatru Tańca oraz słodkie niespodzianki.

Termin składania prac: 14 grudnia 2012 przy Pl. Konstytucji 3 Maja 3 w Kielcach w godzinach od 15:00 do 20:00. Laureatów wyłonią internauci w otwartym głosowaniu, które odbędzie się od 15 do 19 grudnia na fanpage’u Szkoły Tańca Kieleckiego Teatru Tańca. Wyniki zostaną ogłoszone 20 grudnia 2012 r. na fanpage’u oraz stronie internetowej (www.ktt.pl/szkola)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close