Wersja do druku

Udostępnij

Kielecki Teatr Tańca, w ramach projektu Przestrzenie Sztuki, zaprasza na jedyny wykład online 10 Tips How to Film the Dance! z udziałem wybitnych twórców filmu i tańca Sebastiena Goyona oraz Paolo Rudelliego. Wykład odbędzie się 27 listopada w godzinach 20.00-22.00.

Wykładowcy przekażą wiedzę pozwalającą efektywnie podnieść umiejętności dotyczące produkcji filmów tanecznych oraz połączenia języka tańca i filmu.

Wykład odbywać się będzie w języku angielskim. Bonusem będzie skrypt dobrych praktyk opracowany przez wykładowców.

Link do wydarzenia będzie dostępny na stronie ktt.pl oraz na Facebooku Instytutu Adama Mickiewicza, podajemy również poniżej:

Join Zoom Meeting

https://zoom.us/j/94546590607

Meeting ID: 945 4659 0607

Partnerem wspierającym wydarzenie wykładu online jest Instytutu Adama Mickiewicza.

Wykład realizowany jest w ramach warsztatu „Film and Edit THE DANCE”, stanowiącego część programu pilotażowego Przestrzenie Sztuki, realizowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytut Muzyki i Tańca, Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego.

Operatorem programu jest Kielecki Teatr Tańca – miejska instytucja artystyczna.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close