Wersja do druku

Udostępnij

Kolektyw artystów UNITED LIMBS organizuje w najbliższym czasie trzy eventy online: United Limbs Jamming Online oraz otwarte afterparty United Limbs Disco Party Drzeming 2 oraz Konferencję On_line z Wojtkiem Mochniejem. Uwaga! Na Jamming i Konferencję obowiązują zapisy. Szczegóły poniżej.

 

 

United Limbs Jamming Online
31 maja (niedziela), godzina 20.00, poprzez platformę ZOOM

 

Jam taneczny z muzyką na żywo. Członkowie United Limbs, za pomocą zadań ruchowych, zabierają uczestników w swoistą podróż, która pozwala na uwolnienie emocji, rozluźnienie napięć znajdujących się w ciele i poprawę nastroju. Jam jest prowadzony w języku angielskim, dzięki czemu uczestniczyć mogą w nim osoby różnych narodowości i kultur. Uczestnicy Jamu łączą się za pomocą aplikacji ZOOM, co pozwala poczuć wspólnotę, przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa i higieny. Nie są jednak zobowiązani do włączenia kamery, co pozwala zachować intymność i ogranicza stres u osób, które nie chcą być obserwowane przez innych uczestników. Gościem Jamu będzie muzyk Jakub Pałys, twórca muzyki do wielu performansów, regularnie koncertujący z brazylijskimi muzykami, organizator Body Music Polska.

 

Szczegóły w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/176822536957097/

 

United Limbs Disco Party Drzeming 2

31 maja (niedziela), godzina 21.00, poprzez platformę ZOOM

 

W odróżnieniu od United Limbs Jamming, forma United Limbs Party Drzeming 2 jest otwarta i przyjmuje kształt pomostu między improwizacją i imprezą taneczną. Celem Drzemingu jest integracja środowiska tanecznego oraz dobra zabawa potrzebna do odreagowania stresu związanego z przebywaniem w izolacji i lękami wynikającymi z panującego na świecie stanu pandemii. ULPD2 odbywa się bezpośrednio po United Limbs Jamming jako afterparty Jamu. Na wydarzenie zaproszeni są nie tylko tancerze, ale wszyscy chętni.

 

Szczegóły w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/255164262387271/

 

Konferencja On_line z Wojtkiem Mochniejem

7 czerwca (niedziela), godzina 20.00, poprzez platformę ZOOM

 

Jest to druga w serii konferencja online organizowana przez United Limbs. Jej celem jest edukacja tancerzy. Zapraszani na konferencje goście dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i refleksjami dotyczącymi tańca współczesnego. Swobodna forma konferencji sprawia, że uczestnicy mogą włączyć się do dyskusji, zadając pytania, bądź dzieląc się swoimi przemyśleniami. Konferencja integruje tancerzy różnych pokoleń. Jej celem jest także motywowanie młodych twórców do podejmowania działań artystycznych.

 

Szczegóły w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/702515737226760/

 

Zapisy

 

Aby zgłosić się na United Limbs Jamming Online i/ lub Konferencję On_line z Wojtkiem Mochniejem, uczestnicy proszeni są o przesłanie e-maila na adres unitedlimbs@gmail.com i wpisanie w tytule hasła „JAMMING ON_LINE” i/lub “KONFERENCJA ON_LINE”.

 

Na afterparty United Limbs Disco Party Drzeming 2 nie są prowadzone zapisy. Zaproszeni są wszyscy zainteresowani. Link do ZOOM-a udostępniony zostanie na profilu United Limbs na Facebooku oraz na wydarzeniu 30 minut przed rozpoczęciem Jamu.

 

Więcej na temat kolektywu UNITED LIMBS znajdą Państwo na stronach i nagraniu promocyjnym:

 

Fanpage United Limbs: https://www.facebook.com/United-Limbs-100445991517958/

Instagram United Limbs: https://www.instagram.com/united_limbs/
Film promocyjny: https://www.youtube.com/watch?v=u752WLxP0Y0

Link do grupy United Limbs Screening: https://www.facebook.com/groups/820652221762436/?__tn__=HH-R

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close