Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Kultury „Zamek” w Poznaniu ogłasza konkurs na kuratorską koncepcję programu w obszarze sztuk performatywnych – teatru i tańca współczesnego realizowanego w Centrum Kultury „Zamek” w okresie od września 2012 roku do grudnia 2013 roku. Projekt zawierać ma scenariusz dwóch wydarzeń z dziedziny teatru i tańca współczesnego (termin realizacji: październik 2012) oraz koncepcję programu w obszarze teatru i tańca współczesnego (termin realizacji: październik 2012 -grudzień 2013).

Program realizowany będzie w nowych przestrzeniach Centrum Kultury ZAMEK – Sali Wielkiej i Scenie Nowej. Ideą programu CK „Zamek” jest prezentacja programu zarówno z obszaru teatru, jak i tańca współczesnego, zawierającego projekty edukacyjne, a także działania nastawione na współpracę międzynarodową. Kuratorski program powinien obejmować wszystkie te elementy.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Konkurs na kuratorski program teatru i tańca współczesnego w Centrum Kultury „Zamek” w Poznaniu w sekretariacie (pokój 134) w terminie do 15.10.11 do godz. 16.00.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 października 2011.

Regulamin do pobrania

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close