Wersja do druku

Udostępnij

Miesięcznik „Teatr” i Instytut Muzyki i Tańca ogłaszają konkurs na napisanie recenzji ze spektaklu tanecznego.Do udziału w konkursie zapraszamy osoby młode, które dotychczas nie publikowały artykułów. Recenzje powinny dotyczyć przedstawień obejrzanych w sezonie 2011/2012. Objętość tekstów nie powinna przekraczać 5 stron znormalizowanego maszynopisu (9000 znaków ze spacjami). Prace prosimy opatrzeć godłem, a w zamkniętych kopertachpodać dane autorów: wiek, adres korespondencyjny i mailowy, telefon kontaktowy). Autorów prosimy o przesyłanie recenzji do 31 stycznia 2012 roku pod adres redakcji „Teatru”: ul. Kozia 3/5 m. 6, 00-070 Warszawa

Najlepsze prace zostaną opublikowane w „Teatrze” oraz na portalu TaniecPOLSKA. Laureaci otrzymają także zaproszenie akredytacyjne na wybrany przez nich polski festiwal prezentujący spektakle taneczne – zaproszenie obejmować będzie pokrycie kosztów podróży, noclegu i biletów na spektakle oraz zamówienie relacji z festiwalu dla portalu taniecpolska.pl i na łamy „Teatru”.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close