Wersja do druku

Udostępnij

W sobotę 19 września 2015 roku jury III Koszalińskich Dni Monodramu – Debiuty w składzie: Aleksandra Dziurosz, Zdzisław Derebecki, Wiesław Geras (przewodniczący) i Marek Kołowski, po obejrzeniu ośmiu turniejowych monodramów, postanowiło przyznać dwie statuetki „Strzała Północy 2015” za aktorskie debiuty w monodramie – Sebastianowi Rysiowi za rolę w spektaklu pt. Zupa rybna w Odessie i Mateuszowi Deskiewiczowi za rolę w spektaklu Być jak Charlie Chaplin.

 

Tancerz Tomasz Pomersbach został wyróżniony za debiut sceniczny w choreomonodramie Dominique w choreografii Macieja Kuźmińskiego  (premiera w lipcu 2015 z udziałem Dominika Więcka podczas „Solo Dance Contest” w ramach VII Gdańskiego Festiwalu Tańca). Dyplom przewodniczącego jury Wiesława Gerasa Uwaga: Nadzieja otrzymał Szymon Majchrzak (debiut w monodramie Pokuć – poza konkursem).

Nagrodę Główną, przyznaną przez festiwalową publiczność, otrzymali twórcy monodramu pt. toniejestpostawartystyczna! czyli premiery nie będzie! (reżyseria i tekst: Anna Piotrowska/Teatr ROZBARK, wykonanie: Łukasz Pawłowski). Wszystkim laureatom gratulujemy.

 

 

Więcej informacji o konkursie: www.teatrdialog.koszalin.pl

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close