Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 29 kwietnia-3 maja Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny zaprasza do Koszęcina na warsztaty Come on, Mr. Laban, które związane są z projektem badawczym o tym samym tytule. Przedmiotem badań w projekcie była analiza słowackich tańców ludowych przy zastosowaniu narzędzi metody Labanowskiej Analizy Ruchu. Swoją pracę badawczą Zuzana V. Očenášová realizowała we współpracy z Labanov Atelier Bratislava oraz SĽUKiem – Słowackim Państwowym Ludowym Zespołem Artystycznym. Koncentrowała się w niej na stworzeniu mapy źródeł wzorów ruchu w słowackich tańcach ludowych i ich odniesieniu do współczesności. Wyniki tych badań, oraz wybrane materiały, zostaną przedstawione m.in. w czasie konferencji Przekraczając granice – relacje pomiędzy spuścizną kulturową, tańcem ludowym oraz tańcem współczesnym, na którą Zespół „Śląsk” im. Stanisława Hadyny zaprasza w dniach 3-5 maja.

Warsztaty Come on, Mr. Laban!, które odbędą się w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny, realizowane są przy wykorzystaniu sprawdzonej metodologii projektu Come on, Mr. Laban!, a ich głównym przedmiotem będzie analiza ruchu polskich tańców ludowych.

Kartę zgłoszenia należy przesłać do dnia 2 kwietnia 2013 roku. Lista osób zakwalifikowanych ukaże się na stronie internetowej Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. Informację o zakwalifikowaniu do warsztatów otrzymają Państwo po 2 kwietnia 2013 roku.

WARSZTATY I KONFERENCJA: 700 zł (nocleg wraz z pełnym wyżywieniem)
KONFERENCJA: 200 zł
(nocleg wraz z pełnym wyżywieniem)

Program warsztatów do pobrania

Warunki uczestnictwa w warsztatach do pobrania

Program konferencji do pobrania

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close