Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 6-7 grudnia 2014 (sobota/niedziela) w ramach Scena Tańca Współczesnego zaprasza do SCKM w Krakowie (Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, ul. Wietora 13/15) na premierę spektaklu It’s all about Bravery, zrealizowanego przez absolwentów Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu (PWST w Krakowie). Punktem wyjścia do stworzenia przedstawienia była subiektywna diagnoza relacji, jakie funkcjonują w naszym otoczeniu. Twórcy podczas pracy postawili sobie kilka pytań związanych z lękiem przed samotnością, obawą przed upływem czasu i strachem przed zranieniem. Kluczowe okazało się jednak pytanie: czy mamy w sobie dość odwagi, aby zaufać drugiemu człowiekowi i stworzyć z nim coś ważnego, coś niematerialnego jak bliskość? Czy samotność jest stanem, na który się decydujemy z powodu lęku? Jak go oswoić? Spektakl mimo przepracowywania zagadnień związanych ze stanami niepokoju, lęku czy nawet strachu  – w istocie rzeczy –  jest pochwałą ludzkiej odwagi.

 

Koncept/choreografia: Katarzyna Baran i tancerze

Występują:  
Anna Kasprzak
Katarzyna Baran
Paweł Głowaty
Wojciech Chowaniec
Reżyser światła: Pawel Murlik

Realizacja świateł: Krzysztof Hosaja
Czas trwania: 60 min.

 

Premiera nie jest biletowana, wstęp tylko z zaproszeniami. Zostały jeszcze miejsca na 7 grudnia.

Osoby zainteresowane organizatorzy proszą o kontakt: scena.tanca.sckm@gmail.com

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close