Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę 20 stycznia o godz. 17.00 Balet Dworski „Cracovia Danza” zaprasza do Teatru Ludowego (Osiedle Teatralne 34) na Balet o kawie. Prezentacja odbywa się w ramach cyklu Niedziele dla tańca.

O spektaklu: Inscenizacja koncentruje się wokół ożywionego serwisu kawowego w tanecznych popisach, postaci miłośniczki aromatycznego trunku – Lizy, właściciela kawiarni – Turka oraz uroczych dzieci w roli Ziarenek Kawy.Całość zostaławpisana w szereg zabawnych sytuacji w konwencji barokowych baletów o tematyce fantazyjnej i egzotycznej.

inscenizacja:Romana Agnel
choreografia:Romana Agnel, Dariusz Brojek
scenografia i kostiumy:Monika Polak – Luścińska
przygotowanie Ziarenek Kawy:Magdalena Żmuda
muzyka:Jan Sebastian Bach:
– wybór z Suit Orkiestrowych Nr 1,2,3,4
Aria Lizy, Aria Schlendriana (ojca Lizy), Finał z Kantaty o kawie

Spektakl 20 stycznia 2013 o godz. 17.00

Występują Tancerze Baletu Dworskiego „Cracovia Danza” w składzie:
Monika Kieliba,Dominika Malaga,Aleksandra Pawluczuk,Alicja Petrus,Magdalena Żmuda,Krzysztof Antkowiak,Sławomir Greś,Jan Fečko,Sebastian Kubacki (gościnnie)oraz jako Ziarenka Kawy – Uczennice Zespołu Baletowego RELEVĒ z Młodzieżowego Domu Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie:Weronika Foryś,Małgorzata Frey,Anna Kaszycka,Zuzanna Konopek,Maria Pazdan,Martyna Studnicka.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close