Wersja do druku

Udostępnij

Dziś od godz. 15.30 Stowarzyszenie Krakowski Teatr Tańca oraz Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na pokaz prac konkursowych w ramach Festiwalu Młodzieżowych Zespołów Tanecznych TANIECmałopolska2014, który odbędzie się w sali teatralnej Nowohuckiego Centrum Kultury w Krakowie (al. Jana Pawła II 232). WSTĘP WOLNY.

 

 Po prezentacjach konkursowych, o godz. 18.00 rozpocznie się spektakl Hapi end w choreografii Aleksandra Kopańskiego, w wykonaniu uczniów III klasy XXX Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie, klasa o profilu taneczno-teatralnym (Uczestnicy Festiwalu – wstęp wolny, bilety ulgowe – 15 zł, normalne – 20 zł).

 

Hapi end choreografia i reżyseria: Aleksander Kopański muzyka: Robbie Wiliams, Bat for lashes, L.U.C. & Motion Trio, Mr. De Saint Colombe, Marin Marais, Yael Naim, Matt Elliot

 

Jarek znajduje sposób na zniknięcie. I po raz pierwszy w życiu naprawdę się śmieje. Dlatego że wcale nie chce zniknąć? Jest młody, zaraz po maturze, tuż przed resztą życia. A może czuje ulgę, że wreszcie się uwolni? Justyna czołga się z wyczerpania i śpiewa o kochaniu. Wątpi i tylko ironicznie pastwi się nad sobą? Czy też nigdy się nie podda? Młodość – stara jak świat- jest ciągle w jakiś sposób w niebezpieczeństwie. Wystawiona na uczucia i emocje, z którymi jej ciężko, a bez których nie istnieje.

 

Nowohuckie Centrum Kultury w Krakowie, sala teatralna: rezerwacja@nck.krakow.pl

 

12 644 24 81, 518 766 738

Organizatorzy:

Stowarzyszenie Krakowski Teatr Tańca

Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 

 

Logo Województwo małopolskie (miniaturka)   Logo Nowohuckie Centrum Kultury (miniaturka)Logo Krakowskie Centrum Choreograficzne (miniaturka)Logo Stowarzyszenie Krakowkski Teatr Tańca (oryginał)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close