Wersja do druku

Udostępnij

W ramach Free the Dance Małgorzata Haduch zaprasza na kolejny cykl improwizowanych performansów taneczno-muzycznych Duety o zmierzchu. W poniedziałek 11 stycznia 2016 roku o godzinie 19.30 w Balu na Zabłociu w Krakowie (ul. Ślusarska 9) wystąpią tancerze: Małgorzata Haduch i Piotr Skalski oraz muzycy: Wiktor Krzak (fagot) i Ernest Ogórek (kontrabas). Kolejne performansy odbędą się w następne poniedziałki w styczniu: 18 i 25 stycznia 2016 oraz w lutym: 15 i 29 lutego 2016 roku.

 

Pierwsza seria performansów w Balu na Zabłociu miała miejsce w lecie i spotkała się z wyjątkowym zainteresowaniem nowej publiczności – dla wielu widzów było to pierwsze spotkanie z tą formą sceniczną.

 

Wstęp wolny.

 

***

 

Cykl Free The Dance powstał z inicjatywy Małgorzaty Haduch & Unfinished Company. Jest to seria performensów z udziałem muzyków-improwizatorów oraz tancerzy, spotkanie wyjątkowych osobowości scenicznych i doświadczonych improwizatorów, a także propozycja łączenia środowisk muzycznych i tanecznych, łamiąca podziały form scenicznych oraz „uwalniająca” taniec współczesny od wielu stereotypów.

 

Więcej informacji: www.freethedance.blogspot.nl/p/free-dance.html

 

Ponadto Małgorzata Haduch zaprasza na weekendowy (23-24 stycznia 2016 roku) intensywny warsztat z techniki tańca Flying Low, połączony z audycją do nowego spektaklu. Będzie to grupowa kompozycja (6 tancerzy). Choreografia skupi się na rozwinięciu materiału ruchowego, jaki powstał w spektaklu wyreżyserowanym przez Haduch w Meksyku, Whisper in my Eye/Szept w moim oku.

Więcej o spektaklu

Artystka zakończyła niedawno trzymiesięczny pobyt w Meksyku, gdzie między innymi uczyła w szkole tańca Escuela Profesional de Danza de Mazatlán oraz wyreżyserowała kolejny spektakl z udziałem meksykańskich tancerzy z zespołu Lúz Corpórea na Universidad Autónoma del Estado de Hidalgo.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close