Wersja do druku

Udostępnij

Hurtownia Ruchu zaprasza do nowo powstałego w Krakowie Studium Kompozycji Ruchu pod merytoryczną opieką Iwony Olszowskiej. Terminy: Sesje zjazdowe raz w miesiącu (sobota-niedziela) od października 2012 do czerwca 2013 oraz od października 2013 do grudnia 2013- przygotowanie projektu i pokazu wraz z sesjami feedback couch.

Zasady naboru:

ETAP I

zgłoszenia (CV / zdjęcia ze spektakli / warsztatów/ filmy z youtube/ list motywacyjny) przesyłać na adres mailowy: studium@hurtowniaruchu.pl do dnia 21.09.2012

ETAP II

Przesłuchanie dla zaproszonych osób w dniu 28.09.2012

Cena:

4200 zł (możliwość płatności w miesięcznych ratach po 350 zł)

100 zł – opłata za przesłuchanie

Program:

Studium skierowane jest do osób zajmujących się tańcem współczesnym, improwizacją, performansem. W ramach programu poruszane będą zagadnienia dotyczące kompozycji ruchu. Uczestnik studium podczas specjalnych bloków z nauczycielami rozwinie indywidualny język ruchu i choreografii, weźmie udział w organicznym procesie twórczym, dowie się jak może wykorzystać narzędzia , które już ma oraz te nowe, które pozna podczas trwania studium.

NAUCZYCIELE:

Iwona Olszowska – opieka merytoryczna studium

Witold Jurewicz

Jacek Owczarek

Anna Piotrowska

Eryk Makohon

Magda Przybysz

Wojtek Klimczyk

Małgorzata Haduch

Kaya Kołodziejczyk

David Lorenc

Marysia Stokłosa

Karol Tymiński

Więcej informacji:

www.hurtowniaruchu.pl

tel. 692131496, mail: studium@hurtowniaruchu.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close