Wersja do druku

Udostępnij

Pauza in Garden w Małopolskim Ogrodzie Sztuki przy ul. Rajskiej 12 (wejście od ul. Szujskiego) zaprasza na Filmowe Wtorki o Improwizacji – autorski cykl Małgorzaty Haduch. Już jutro, 9 lipca 2013 o godzinie 20.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu. Do końca lipca będzie można przyglądać się nurtowi improwizowanej muzyki i tańca z dokumentacji wideo studia OT301 w Amsterdamie oraz innych holenderskich artystów. Następne spotkania odbędą się 23 i 30 lipca 2013. W Holandii od ponad dwóch dekad rozwija się nurt music/dance improvisation angażując wielu znanych muzyków jak legendarny Han Benik, Ab Baars czy Wilbert de Joode. Wtorkowy wieczór zakończy spotkanie z zaproszonym gościem – muzykiem, krytykiem sztuki, czy tancerzem. Rozmowa dotyczyć będzie zagadnień nurtujących współczesną scenę improwizacji.

Więcej

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close