Wersja do druku

Udostępnij

W sobotę 26 maja w Krakowie (godz. 19.00, Scena SCKM, ul. Wietora 13/15) odbędzie się kolejna odsłona cyklu Scena Tańca Współczesnego. Tym razem wystąpią: Kolektyw Inna Parafia, Art Dance Company, Ludzie Ziemi.

W programie:

Nie pytaj mnie o y.c.d. Kolektyw Inna Parafia production

choreografia: Magdalena Konopek-Młynarska
muzyka: Tomasz Młynarski
wykonanie: Magdalena Konopek-Młynarska

Sisalla

choreografia i wykonanie: Małgorzata Popławska
muzyka: Kelly Bailey, Half life 2 soundtrack

Sześć przezTrzy p r e m i e r a Art Dance Company

choreografia: Bernadetta Zwierowska, Katarzyna Pamuła, Karolina Skarżyńska, MagdalenaWołoch, Agnieszka Witalisz.
muzyka: The Fallen Angels – Sexy Boy, Jon Schmidt feat. Steven Sharp Nelson – MichaelMeets Mozart, Jun miyake-Lilies of the valley, Thom Hanreich – Tied Down
wykonanie: Aneta Figa, Bernadetta Zwierowska, Katarzyna Pamuła, Karolina Skarżyńska,Magdalena Wołoch, Agnieszka Witalisz.

Bananowy chleb p r e m i e r a Kolektyw Inna Parafia production

reżyseria: Magdalena Konopek-Młynarska
choreografia: Anna Turzańska, Katarzyna Pamuła, Maciej Talik, Artur Dobrzański,
Magdalena Konopek-Młynarska
muzyka: Ludzie Ziemi

Kolektyw Inna Parafia. Formacja o charakterze towarzysko-artystycznym. CzłonkowieKolektywu w swoich projektach wykorzystują zarówno synkretyzm twórczy jak i metodęMWABCD, którą starają się doprowadzić do perfekcji. Inspirują sie nie tylko tym, cowysokie lub niskie, ale również wszystkim, co pomiędzy. Członkowie Kolektywu dotychczaswspółpracowali z artystami z Lublina, Krakowa, Warszawy oraz okolicznych wsi.

Art Dance Company. W 2009 roku w ramach Baletu Krakowskiej Akademii Tańcapowstał zespół Art Dance Company, złożony z absolwentów Krakowskiej Akademii Tańca,Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie oraz dyplomantek ZwiązkuArtystów Scen Polskich. Zespół prezentuje się regularnie na deskach Sceny pod Ratuszem wramach Krakowskiej Kameralnej Sceny Baletowej, gdzie odbyła się premieraspektaklu Momenty… (maj 2009), Dancework (wrzesień 2009) oraz My life, my loveand… (luty 2011). Tancerze zespołu brali udział w Krakowskiej Nocy Teatrów, ExpoLifestyle w Warszawie, w Festiwalu Salsa Crystal w Wieliczce, w imprezie z cyklu Partyturana Ciało i Ruch w Nowohuckim Centrum Kultury, gdzie w 2010 odbyła się premieraspektaklu Balance oraz w Staromiejskim Centrum Kultury i Młodzieży w Krakowie, wcyklu ScenaTańca Współczesnego Młodych. Zespół stale pracuje nad nowymi projektami ichoreografiami zarówno solowymi jak i grupowymi, opartymi na różnych technikach tańca.

Ludzie Ziemi: Maciej Szczodrowski – perkusja, Miroslaw Burkot – gitara elektryczna,Fryderyk Glazer – gitara basowa, Tomasz Młynarski – gitara elektryczna

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close