Wersja do druku

Udostępnij

Krakowski Teatr Tańca oraz Nowohuckie Centrum Kultury zapraszają do udziału w III edycji konkursu choreograficznego 3…2…1…TANIEC, który odbędzie się 23 lutego 2013 roku w STUDIU C4 w krakowskim NCK-u.

Do konkursu zgłaszać można prezentacje solowe (do 6 minut), duety (do 9 minut) oraz tria (do 12 minut), oparte na szeroko rozumianej technice tańca współczesnego.

Prezentacje konkursowe oceniane będą przez czteroosobową komisję złożoną z tancerzy, choreografów, pedagogów tańca oraz teoretyków. Przyznane zostaną nagrody finansowe (pula nagród 3000 zł). Każdy juror, bez konsultacji z pozostałymi członkami jury, przyzna dwie własne nagrody dla dwóch wybranych prezentacji, określając w certyfikacie konkretne wartości prezentacji decydujące o jej wyróżnieniu.

Zgłoszenia przyjmowane są do 4 lutego 2013 roku.

Szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie www.krakowskiteatrtanca.pl .

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close